Home › Rozpaczliwie chce, aby jej cum

Monday, March 13 2017, 21:13

Rozpaczliwie chce, aby jej cum

Rozpaczliwie chce, aby jej cum. I pocierać końcówkę palca wskazującego na moim wolną rękę wokół jej pomarszczona dziury. Raz na jakiś czas będę ukłucie ostro w dół, przyciskając mocno jej tylne drzwi, ale nie wchodzi. Zauważyłem mokre usta Traci powrót do mojej głowy. Teraz przygotowuje się do wprowadzenia jej tyłek do finału, ja lekko gryzie w dół na jej clit i nacisnąć palcem mocniej przeciwko jej dupek. body-1263068_1280.jpg Przed mój palec może przebić i do jej odbytu, biodra zaczynają szalenie bucking dół na mojej twarzy, kiedy wejdzie jej drugi orgazm. Drgania z jej jęki, że nie może uciec rozbrzmiewać przez mojego fiuta. Wrażenie jest niezwykle intensywny i uwolnię mój ładunek w potoki. Jej usta wkrótce pełen moim cum i zaczyna biec całego mojego fiuta.

Jak tylko zejdzie na tyle z mojego wysokie, zdaję sobie sprawę, że nigdy nie dostał mój kogut w jej cipki. To jest nie do przyjęcia dla mnie. Tak więc, nie zdając sobie sprawy, jak to zrobiłem, wstałem, nie zwalniając Traci ten cały czas. Moje ramiona były owinięte ciasno wokół plecach więc nie spadnie na głowę, a my teraz stały 69.

I ruszył się z pokoju dziennego, postanowił uczynić go do łóżka na górze. Mój kogut przebicia tylko pół-twardości po mój orgazm i Traci zadbał, aby oczyścić cały cum wyłączyć, a następnie przechowywane na pracę. Zanim jeszcze dotarł do schodów mój kogut był w pełni trudno ponownie.

Trudno było chodzenie po schodach w tej pozycji, ale w końcu się go i kopniakiem otworzył drzwi do pokoju Traci za. Cholera to było różowe tutaj! Wszędzie tam, gdzie nie były zdjęcia Tracie i jej inne cheerleaderka przyjaciele na ścianie, nie było nic oprócz gorącego różu. Jej prześcieradła i poszewki na poduszki były różowe. Cholera, nawet jej dywan i fotel w rogu pokoju było różowe.

Bujane krzesło! Ostrożnie upuszczenie Tracie do upadku, ja potem usiadł w fotelu na biegunach. Posłusznie poszła i wspiął się na moich kolanach. Unosząc się wysoko, że umieszczone głowę kogut pod jej soczyste cipki mało. Kiedykolwiek tak powoli opuściła się, dopóki moja gałka musnęły jej usta. Następnie, wywierając więcej siły do ​​dołu, a jej fałdy otoczone pierwszych kilka cali mojego penisa.

Mamy jęczał jednocześnie i podniosła się z powrotem w górę i spadł znowu, teraz przy nieco ponad 3 cale. Położyłem ręce na biodrach, kontrolując jej lekkość ciała i pomaga jej pracować dalej w dół mojego bieguna. Im głębiej szła, tym głośniej jęknęła.

W tym czasie miała 6 cali wewnątrz niej była tak mocno, że nie wiem, czy jej pussy byłaby w stanie pomieścić mi całą długość. Jak prawdziwy żołnierza, choć podniosła się aż do czubka mojego penisa i zmusił wszystkich jej waga w dół, wreszcie sylwetkę cały mój kogut wewnątrz niej.

Kiedy najniższy na moim pręta, czułem mój kutas mocno naciskać przeciwko temu, co musiało być jej szyjki macicy. Już po raz trzeci tej nocy, Traci orgasmed i orgasmed znacznie trudniejsze niż pierwsze dwa razy. Jej oczy wywróciły się do tyłu głowy, jak krzyczała głośno. Jej ciało trzęsło niekontrolowany i musiałem przytrzymać ją w miejscu, więc nie miała spaść do tyłu i na podłogę.

W końcu zszedł Wyciągnąłem piersi mocno moją rękę i delikatnie pocałował nawzajem przez kilka minut. Następnie gotowy do rzeczy ruchomych znowu podniosła małą ramkę (nie mogła ważyć nawet 90 lbs.) I zaniósł do łóżka. Zastanawiasz się, jak elastyczne ta piękna dziewczyna była, złapałem jej obie nogi pod spodem kolana i pchnął je do łóżka. Wzięła się za mnie i wyciągnął obie jej nogi z tyłu głowy.

Byłem zdumiony najpierw widok przede mną. Tracie zupełnie nagi obiema nogami za głowę. Pot spływa jej ciało jak kopalni w dół, a jej cipka kapała tak źle byłoby zostawić strasznie dużą plamę na jej pościeli.