Home › Jak Traci unosi piersi dala cofnąć jej biustonosz

Monday, March 13 2017, 21:12

Jak Traci unosi piersi dala cofnąć jej biustonosz

Jak Traci unosi piersi dala cofnąć jej biustonosz, ja szybko zdjąć koszulę. Ponieważ nasze skrzynie pozdrawiam sobą kontakt skóra do skóry ciarki po moim ciele. Chwytając ją za włosy ciągnąć jej ciało wyższe. Jej twarde sutki powoli przeciągnąć na piersi przed wiszące nad moją głową. Mój język i zęby atakować prawą sutek podczas gdy moi skręty rąk i szczypie drugiej. couple-731890_1280.jpg Jęcząc głośno, ona trzyma głowę mocno do piersi. "O tak! Ssać moje cycki! Nikt nie chce ... och, my ... oni myślą ... .Jesus! ... Są one zbyt małe ... Ugryź trudniej ... Większość chłopców po prostu moją cipkę. Święty FUCKKK! "Jej ciało trzęsie się dziko na mnie jak jej orgazm uderza ją mocno. I nie ustąpi w moim ataku, aż słyszę jej rozpoczęcia oddychania, aby powrócić do normalnego stanu.

Odblokowanie moje zęby przed jej sutek, ona ślizga się z powrotem w dół mojego ciała tak, że nasze usta można spotkać. Lekkomyślność ona całuje mnie sprawia, że ​​myślę, że może być opętana. Oderwanie się, mówi: "Chcę cię w moich ustach. TERAZ!"

Ona próbuje zjechać w dół mojego ciała, ale trzymam ją w miejscu. "I chcę spróbować cię", odpowiadam. Dowiedzieć się, co mam na myśli, Traci szybko robi 180 na mnie. W chwili, ma moje szorty i bokserki off. Łapie moją sztywny pręt u podstawy i daje mój kutas trochę pocałunek na głowie. Wyciskanie mojego fiuta, mały glob pre-cum droops się do końca. Nurkowanie w dół, ona liże go i zaczyna wylać jej język na moim pokrętła.

Wszystkie żarty robi doprowadza mnie do szału. Jej spodenki wkrótce znaleźć podłogę i jestem szczęśliwy widząc, że nie ma żadnych majtki. I szybko doprowadzić do jej usta łysy cipki. I powoli lizać w górę iw dół jej usta, chcąc objąć cały smak. Jej cipka jest nienasycony. To smakuje jak truskawki i jej soki są cukier. Wbijając się w język się, ja pożreć jej słodki cioto.

Kiedy mój język wchodzi jej mokrej fałdy, jęczy głośno i podsuwa jej usta wokół mojego fiuta. Odrywając się na chwilę, patrzę między naszymi ciałami i oglądać jej bob górę iw dół. Jej małe usta może trwać tylko około 3 cali, ale ona ma obie ręce owinięte wokół mojej wałem a oni wściekle głaszcząc.

Po powrocie do pracy używam oba kciuki do rozprzestrzeniania jej Pustki usta otwarte. Rolling mój język do małego cylindra fuck jej soczyste otwór z nim. Przenoszenie usta lekko, mogę zawinąć moje wargi wokół jej łechtaczki i ssać twarde. Jak zacząć prztyczek jej clit z moim językiem, wciskam mój palec do jej cipki. Z jednym palcem w niej, ona już czuje się mocno. Zdając sobie sprawę, że jeśli kiedykolwiek chcesz zmieścić mojego penisa w jej otwór bym trzeba odkręcić ją, że z grubsza zmusić mój środkowy palec do jej cioto, jak również.

Uczucie wtargnięcie drugiego palca, Tracie jęczy głośno wokół mojego penisa. Wypłacanie głowę z mojego fiuta, ona trzyma mojego członka na bok i moje kulki unosi się wyżej z jej drugiej strony. Ona liże i slobbers całym moim workiem, sporadycznie gryząc i ciągnąc na skórze. Potem zaczyna się obracać każdą piłkę w ustach. Ona ssie je głęboko w jej usta, tonguing i lizanie je dokładnie.